ОТГ Черкащини об’єдналися в Асоціацію

Новини

Єднання заради співпраці та захисту власних інтересів. Саме з такою метою 26 тергромад області утворили Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини. Відповідне рішення голови ОТГ під час спільної координаційної зустрічі

Ukrainian English Russian

Ініціював створення Асоціації голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук. Він стверджує, що такі об’єднання ОТГ набувають поширення і в інших регіонах України.

– Черкащина – не перша область, де запропонували створити Асоціацію тергромад, – зауважив Володимир Павлович. – Зараз на Черкащині діє 26 ОТГ. І їхня кількість постійно зростатиме. Вже зараз у наших громадах проживає 150 тисяч громадян, чиї інтереси ми маємо захищати та відстоювати. Об’єднання в Асоціацію дає нам значні важелі для цього. Водночас це нам відкриває ширші можливості для співпраці з іншими асоціаціями: міст України чи ОТГ, захисту своїх інтересів.

Очолив новостворену Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини Володимир Міцук. Його заступником обрали очільника Набутівської ОТГ Олега Малюгу.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: