Регіональним знаком якості на Черкащині нагородили вже сто видів продукції та послуг

Споживчий ринок

Конкурс «Черкаська якість» щороку завойовує дедалі більше прихильників. Започаткований ще у червні 2015 року, він стає дедалі масовішим, а участь у ньому вважається справою честі та престижу.

 

Ukrainian English Russian

На полицяx магазинів з’являється більше продукції зі знаком «Черкаська якість». За час проведення цього своєрідного змагання 101 вид продукції одержав заслужене визнання, інформує ukurier.gov.ua.

Левова частка належить продовольчим товарам, адже Черкащина — один із лідерів виробництва сільськогосподарської продукції. У конкурсі постійно беруть участь і виробники промислової продукції та товарів виробничо-технічного призначення, підприємства, які надають послуги та виконують інші важливі роботи.

Як наголосив директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук, організатори конкурсу взяли за основу європейську модель, яка дає змогу оцінити, чи всі очікування споживача враховано та чи відповідає цій меті робота персоналу. Підприємство як один з організаторів конкурсу, забезпечуючи  відповідність вимогам сьогодення, закуповує сучасне устаткування та акредитує лабораторії на відповідність європейським стандартам, проводить семінари, тренінги, навчання.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: