«Тепловізійне обстеження – пріоритетний напрямок в опалювальному сезоні 2018 року», – Михайло Чорнопищук

Коментарі

Пріоритетність політики енергозбереження в Україні тривалий час не була підкріплена ефективною реформою. 23 липня 2018 року набуде чинності Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», що є важливим кроком країни на шляху до євроінтеграції. Цей закон покликаний на законодавчому рівні врегулювати питання щодо підвищення енергетичної ефективності споруд.

Ukrainian English Russian

Як  зазначає директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук, реалізація вимог закону допоможе знизити енергоспоживання в будинках до 40 %.

- Суб’єкти господарювання матимуть важелі для ефективного контролю і зниження виробничих витрат, що сприятиме ефективному економічному розвитку, - пояснює фахівець.

Орган з сертифікації систем управління ДП «Черкасистандартметрологія» переймає  колосальний практичний досвід впровадження енергоефективних технологій та обладнання європейських країн. Відтак, розширюється і спектр можливостей Випробувальної  лабораторії будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та технологічного обладнання. Тепер за допомогою сучасного тепловізора німецького виробництва підприємства області мають можливість здійснити тепловізійне обстеження будівель, що вкаже на головні недоліки та проблеми об’єкта споживання теплової енергії. У разі комплексного усунення недоліків та дефектів потенціал економії теплової енергії суттєво збільшується. 

 «Тепловізійне обстеження – пріоритетний напрямок в опалювальному сезоні 2018 року. Завдяки будівельній лабораторії ми можемо проводити перевірку метало пластикових вікон, дверей, ізоляційних матеріалів, «сендвічних» панелей на теплопровідність. Наразі працюємо над розширенням повноважень для проведення енергоаудиту, - зазначає Михайло Чорнопищук.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: