У ЧДТУ відкрили лабораторію цифрових рішень і робототехніки

Інновації

Лабораторію сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем, а також виставкову залу кафедри дизайну відкрили в Черкаському державному технологічному університеті

Ukrainian English Russian

Це вдалося зробити в межах обласної програми підтримки вищих навчальних закладів Черкаської області. На реалізацію задуму спрямували зокрема 600 тис. грн з обласного бюджету. Приурочили відкриття до 58-ї річниці ЧДТУ, повідомили у Черкаській ОДА.

– Продовжуємо втілювати одну з найголовніших ідей – інвестувати в освіту, – зауважив перший заступник голови ОДА, випускник закладу Віталій Коваль. – Переконаний, новопридбане обладнання допоможе оперативно реагувати на різні виклики, зокрема у сфері радіоспостереження і локації. У цілому ж відкриття лабораторії – це нові можливості – як для студентів, так і викладачів.

За підтримки Черкаської ОДА та обласної ради для новоствореної лабораторії придбали стартові набори Raspberry Pi 3, комплекти Arduino, набори датчиків для Arduino, IP-АТС, IP-телефони та контрольно-вимірювальне обладнання.

Все це дозволить проектувати новітні системи керування типу «Розумний будинок», «Автоматизація і роботизація виробничих процесів», «Системи GPS/GPRS моніторингу».

Придбано й обладнання по IP-телефонії – для підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузі телекомунікації.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: