10 мільйонів гривень виділили цього року ОСББ з міського бюджету

Фінанси

Виконавчий комітет підтримав рішення щодо відшкодування відсотків за кредитними коштами ОСББ «Гоголя 429» та ОСББ «Авіатор-33». А також – про розподіл коштів на капітальний ремонт житлового будинку «Героїв Дніпра 53» на 2019 рік, якому виділили з міського бюджету на умовах співфінансування понад 71 тисячу гривень на капітальний ремонт ліфту.

Ukrainian English Russian

Міський голова Анатолій Бондаренко акцентував, що цьогоріч у міському бюджеті  на капітальні ремонти ОСББ було передбачено 10 мільйонів гривень, які нині вже використані.  При перегляді головного фінансового документа за результатами першого півріччя Анатолій Бондаренко ініціюватиме перед членами виконавчого комітету та депутатським корпусом додати фінансування на Програму  підтримки ОСББ. Оскільки вже нині до міської ради надійшло чимало звернень від ОСББ  на співфінансування капітальних робіт.

 - Мешканці ОСББ  відчули реальні переваги у створенні та діяльності таких об’єднань. Оскільки мають змогу  безпосередньо  впливати та керувати життям свого будинку. Зі свого боку, міська влада всебічно підтримує, зокрема, й фінансово,  такі ініціативи наших громадян до самостійного господарювання та управлінням своїми будинками, - наголосив міський голова. 

Нині у Черкасах зареєстровано 325 ОСББ, що об’єднують співвласників 339 багатоквартирних будинків.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: