Черкасці ініціюють створення парку відпочинку на місцевому полігоні

Новини

Електронна петиція із проханням побудувати замість сміттєзвалища на території полігону "Парк активного відпочинку". За таку пропозицію підписався 251 черкасець і її мають розглянути на засіданні міськради.

Ukrainian English Russian

"Черкаси − серце України. Місто має дуже вигідне географічне положення та мальовничу природу. Черкаси − це великий потенціал для туристичного центру і гарного відпочинку. Але є в нас велике "але"… Це колишній танковий полігон, ділянка з кадастровим номером 7110136700:05:024:0062, що знаходиться в комунальній власності і призначена для будівництва об’єктів житлової та громадської забудови. Зараз − це велике сміттєзвалище в центрі міста. А між цим, полігон може стати ще однією з цікавинок нашого міста", − зазначала авторка петиції Аріна Шаповал.

Вона повідомила, що полігон об’єднує великий район міста і може стати центром дозвілля та громадським простором. Там можна було б облаштувати "Парк активного відпочинку", де можна обладнати скейт-зону, велосипедний трек, зону для настільного тенісу, можливо зону скелелазіння, баскетбольний майданчик, тренажери, а також можна обладнати майданчик для активного відпочинку дітей. Біля пологового будинку, що по вул. Олени Теліги можна зробити затишний куточок для майбутніх і новоспечених мам, інформує vikka.ua.

"Звісно, картинка це тільки приклад, парк повинен виглядати в кращих традиціях Черкас з великою кількістю дерев, та зелені. Територія в 106 га дозволить багато чого втілити в життя гарного і корисного. Це не тільки дасть змогу з користю провести час мешканцям Черкас, котрі полюбляють активний відпочинок і спорт, прищепити дітям любов до здорового способу життя, а й привернути увагу більшої кількості туристів", − підсумувала Аріна Шаповал.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: