88 канівчан пройшли профнавчання за допомогою ваучерів

Новини

Донедавна вважалось, що кар’єра людини формується протягом життя у єдиній сфері діяльності, проте цей стереотип втратив свою актуальність. Життєвий досвід переконує, що люди, які наполегливо працюють над собою, поглиблюють знання та навички, освоюють вміння суміжних галузей, а то й  здобувають зовсім іншу професію, неодмінно досягнуть успіху. Головне – зробити правильний вибір

Ukrainian English Russian

Канівський міськрайонний центр зайнятості, починаючи  з 2013 року, пропонує громадянам таку послугу як надання ваучерів на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями відповідно до пріоритетних видів економічної діяльності, здобуття освіти на базі вже отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня.

У період з 2013 по 2016 рік, навчання, за виданими  Канівським міськрайонним центром зайнятості ваучерами, пройшли 88 громадян, розповіли порталу «Діловий регіон» у МРЦЗ. Навчання здійснювалося за професіями: «водій навантажувача», «електрогазозварник», «кухар» на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище», а також за спеціальністю «Обслуговування програмних систем і комплексів» на базі Канівської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

Кухар – одна з найзатребуваніших  професій  в наш час. Великим попитом  вона користується  не лише серед випускників шкіл, молоді,  а й серед дорослого населення. Розуміючи потреби сьогодення,  у 2017 році 10 осіб віком старше 45 років  отримали ваучери  в Канівському міськрайонному центрі зайнятості на перепідготовку за професією «кухар». Навчання розпочалося у грудні  і наразі слухачі активно проявляють власні вміння у новій для себе сфері. Для досконалого оволодіння знаннями та вміннями з професії «кухар» у ДНЗ «Канівське вище професійне училище» створені всі необхідні умови: сучасна матеріально-технічна база, досвідчені викладачі – усе сприяє якнайкращому засвоєнню навчального матеріалу.

«Будуй кар’єру  у зрілому віці та отримуй нову професію до душі! Навчання за отриманим ваучером - реальний шанс для осіб старше 45 років не тільки знайти себе, але й не втратити роботу, надає  підстави для подальшого кар’єрного росту!», - закликає директор Канівського міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: