Аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму 29,2 млн грн

Новини

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області впродовж січня – листопада 2020 року провели 38 ревізій та 6 державних фінансових аудитів. Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 196,9 млн грн.

Ukrainian English Russian

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 54 управлінські рішення та використали 40 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 31 заходу державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких

розпочато 10 досудових розслідувань. Пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 484 тис. грн.

До 9 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 110 протоколів про адміністративні правопорушення, 17 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: