«Автострада» у знайомій компанії виграла черговий підряд на 140 мільйонів

Будівництво. ЖКГ

Підприємство «Автострада» виграло черговий тендер на ремонт державної дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. 17 липня замовник уклав з підрядником угоду на 140 мільйонів гривень. Загалом протягом року фірма отримала від черкаських дорожників підрядів на 1,96 мільярда гривень.

Ukrainian English Russian

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Аукціон відбувся 30 червня. До нього були допущені три учасники.

При цьому замовник відхилив пропозиції ТОВ «Миколаївбудцентр» з групи скандальновідомого дорожника Араіка Амірханяна та білоруську компанію «СМТ № 8». Білоруси подали скаргу на АМКУ щодо неправомірності їхнього відхилення, проте вже за 2 дні відкликали її через втрату інтересу до закупівлі.

Окрім того, ще два товариства звернулися в Антимонопольний комітет зі скаргами на дискримінаційні умови тендерної документації. Проте згодом AzVirt MMC свою скаргу відкликав, а у випадку із «Броварським шляхово-будівельним управлінням №50» орган оскарження став на сторону замовника.

У підсумку до торгів були допущені «Спільне українсько-німецьке підприємство Автострада», ТОВ ШРБУ-48 та товариство «Ростдорстрой». Дешевшою всього на тисячу гривень виявилася пропозиція «Автостради», з якою і було укладено договір на виконання робіт.

Згідно з календарним планом, роботи мають бути завершені в листопаді цього року, пише 18000.com.ua.

Варто відзначити, що для “Автостради” це вже шоста велика перемога на закупівлях від Служби автомобільних доріг в Черкаській області. Всі вони були здобуті після вересня 2019 року. До цього фірма всього один раз брала участь в тендері на Черкащині і виграти його не змогла. В цілому до приходу в нашу область підприємство отримувало підряди лише у Вінницькій області. З літа минулого року “Автострада” почала вигравати великі тендери у Черкаській, Хмельницькій, Рівненській та Чернігівській областях.

Зокрема, протягом року Служба місцевих доріг уклала з підприємством шість угод на 1,965 мільярда гривень.

Варто зазначити, що згідно з даними порталу Dozorro,  на всіх шести аукціонах “Автострада” по суті мала однакових конкурентів. По чотири рази конкурентом був або ШРБУ-48, або “Ростдорстрой”, ще двічі – вони обоє. Інші учасники до торгів не допускалися. Зазначимо, що авторитетне видання “Наші гроші” зараховує ці три фірми до так званого “дорожнього картелю”.

«Автострада» заснована наприкінці 2015-го і раніше належала португальській компанії «Цахаріас Інтернейшнл Проджектс» німця Вальтера Цахаріаса і ТОВ «МВ Інвест Груп» львів’янки Тетяни Василівни Шкіль – матері бізнесмена Максима Шкіля. З середини 2019 року Максим Шкіль виступає одноосібним власником фірми, керівником є Анатолій Вакар.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: