Боротися з гіпертонією допомагає сіль черкаського виробника

Медицина. Туризм

    Багато досліджень довели, що гіпертонічна хвороба безпосередньо пов'язана з перевищенням споживання натрію, основним джерелом якого є звичайна сіль, оскільки вона містить більше 98% хлориду натрію (NaCl).

Ukrainian English Russian

     Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує вживати не більше 5г солі на добу. Натрій, який міститься в солі, є головним мінералом позаклітинної рідини, однією з функцій якого є утримання рідини в організмі. Якщо обсяг позаклітинної рідини занадто великий, це може призвести до пошкодження кровоносних судин, тому відбувається зміцнення (стиснення) кровоносних судин, за рахунок проникнення іонів кальцію з міжклітинного простору в м'язові клітини судин.

   Коли нирки не в змозі  виводити зайву рідину, це сприяє підвищенню артеріального тиску.

     Підвищений артеріальний тиск - фізіологічна реакція організму на збільшення обсягу  позаклітинної рідини, пов'язаний з надмірним споживанням натрієвої солі.

   Тож для підтримки в нормі артеріального тиску необхідно обмеження до норми споживання солі, перевищення якої сприяє накопиченню зайвої рідини в організмі.

    Одним із способів нормалізації надходження солі в організм  є заміна в харчуванні звичайної солі на сіль зі зменшеним вмістом натрію. Їх почали виробляти ще з 80-х років минулого століття.

   Великий вибір солей зі зменшеним вмістом натрію з добавкою калію представлений в лінійці солей SOLENA. У Черкасах її виготовляє ПП «Венд».

  Базовий склад солі SOLENA - це суміш солей натрію і калію (70% хлориду натрію і 30% хлориду калію). При цьому її солоність практично така ж, як і у звичайній солі.

 Для гіпертоніків заміна звичайної солі на сіль з калієм SOLENA дозволить привести в норму споживання натрію, скоротити дефіцит калію і мікроелементів в харчуванні, що сприятиме нормалізації артеріального тиску.

    Оскільки у 70 - 80% гіпертоніків поріг смакової чутливості до солі підвищений, і їм доводиться пересолювати їжу, заміна звичайної солі на сіль з калієм SOLENA дозволить нормалізувати поріг смакової чутливості до солі.

 Людям, які контролюють рівень цукру в крові, сіль SOLENA допоможе усунути дефіцит магнію, селену, цинку і хрому в харчуванні.

Більш детальна інформація про SOLENA на сайті: solena.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: