Буцький каньйон потрапив у десятку українських «двійників» світових курортів

Медицина. Туризм

Буцький каньйон, що біля смт Буки Маньківського району Черкаської області, втрапив у ТОП-10 місць в Україні, які схожі на світові курорти за версію порталу 1News.

Ukrainian English Russian

Райське містечко, яке українці вже давно прозвали «маленькою Швейцарією», всього в 100 км від столиці. Високі скелясті береги Буцького каньйону охороняють спокій річки Гірський Тікич. Цей пейзаж на диво нагадує норвезький фіорд. Найбільш прекрасним Буцький каньйон постає саме в травні – природа укривається яскраво-зеленим різнотрав’ям і «прикрашається» дикими тюльпанами.

Зовсім поряд з каньйоном розташувався галасливий водоспад, а якщо пройти ще трохи далі, можна побачити руїни старовинного млина, побудованого ще в ХІХ столітті. Тут багато рівнинних майданчиків для пікніків.

Зазначимо, що також до ТОП-10 увійшли: одеська «Італія «(місто Вилкове), херсонська «Африка» (заповідник «Асканія Нова»), ужгородська «Японія» (цвітіння сакури в Ужгороді), закарпатські «Альпи» (величезні зелені гори, бурхливі річки, гірські озера, безкрайні поля в Карпатах), карпатська «Голландія» (величезний зелений простір укритий сліпучо білосніжним цвіттіням царцисів у районі містечка Хуст), чернівецька «Прага» (вулиця Ольги Кобилянської, національний університет, величні ратуші і собори з фресками, центральна площа турецького колодязя та оригінальний будинок-корабель в Ужгороді), хмельницька «Ірландія» (село Бакота із прекрасними зеленими пагорбами та блискучою водною гладдю), українська «Ніагара» (Джуринський водоспад у селі Нирків Тернопільської області), тернопільська «Німеччина» (село Заліщики, де з усіх боків круглий клаптик землі оточений річкою Дністер, а на сушу веде лише невеликий міст).

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: