Через рух вантажівок у жителів Катеринополя руйнуються будинки

Новини

Тріщать стіни та стеля. Упродовж 10 років у жителів Катеринополя руйнуються будинки. Усе – через потік вантажівок під вікнами, про це Суспільному розповів місцевий житель Олександр Гегедош.

Ukrainian English Russian

Місцеві зверталися і до поліції, і до селищного голови, але проїзд транспорту так і не заборонили.

У будинку пенсіонерки Катерини Кравченко потріскалися стіни. Чекати поки тріщин побільшає жінка не стала: усе відремонтувала й утеплила, але на скільки цього вистачить – не знає.

У тріщинах і будинок Петра Побережного. Частина з’явились нещодавно, решта – 10 років тому.

Відвалюється штукатурка, просідають стеля та фундамент і в сусідки Петра – Людмили Галянт.

Схожими тріщинами вкриті чи не усі 200 будинків по вулиці Вільного Козацтва, розповів один із місцевих жителів Олександр Гегедош. На в’їзді у мікрорайон встановили знак про обмеження руху великогабариту, але водії його ігнорують. Із проханням врегулювати ситуацію люди звертались до начальника місцевого відділку поліції. Однак журналістам поспілкуватися з керівником відділку поліції не вдалося – на робочому місці його не було.

Заборонити проїзд великовагового транспорту не можуть, бо підприємці наповнюють місцевий бюджет, розповів очільник Катеринопільської селищної ради Іван Гегедош:

"Бізнес, який займається вирощуванням с/г продукції, частина земель, які вони орендують, знаходиться на цій частині Катеринополя. Якщо ми забороняємо рух цього транспорту, то їм треба об’їжджати через Звенигородку, це значно погіршить їхню фінансову можливість".

Представник однієї з компаній ситуацію телефоном коментує так:

"Ми тут працюємо, тут працюють наші катернопільські люди, є дорога ми по ній їздимо, нехай кому не подобається купують хати, де хочуть".

За словами селищного голови, для зниження швидкості транспорту на вулиці Великого Козацтва до кінця жовтня встановлять три "лежачих" поліцейських. На це спрямували 21 тисячу гривень. Зі слів Олександра Гегедоша, якщо великогабаритний транспорт і далі курсуватиме вулицею – вони готові до більш рішучих дій.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: