Черкасці просять виділити полосу для спільного руху громадського транспорту та велосипедистів

Транспорт і зв'язок

Електронну петицію з проханням виокремити праву полосу для руху громадським транспортом та велосипедистів на деяких дорогах міста Черкаси зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.

Ukrainian English Russian

Як зазначає авторка Катерина Римська, для міста це коштуватиме - розмітка і знаки. Для жителів - збільшення кількості велосипедистів (як результат - зменшення автомобільного транспорту), покращення умов безпеки руху та життя для велосипедистів, просунення здорового способу життя, пише zmi.ck.ua.

"Сьогодні багато мешканців, особливо жіноча стать, просто боїться рухатись правою полосою на автодорозі. Водії, нажаль, не вважають велосипедиста за рівноправного учасника дорожнього руху", - пише авторка.

Також жінка називає райони: "Тихий центр", "Митниця", Район "Д" , ПЗР. По вулицях: Надпільна, Благовістна, бульвар Шевченка, Сумгаїтська, Одеська, Чорновола та проспект Хіміків.

Варто зазначити, для того щоб петицію розглянули депутати на пленарному засіданні сесії міської ради, вона має набрати 250 електронних підписів черкасців.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: