Черкащанка перетворила захоплення в бізнес

Практика бізнесу

Власниця одного з найвідоміших у Черкасах салону-магазину брендових окулярів Світлана Петрова має свою формулу успіху. «Бізнес має бути хобі, самовираженням, улюбленою справою – це моя формула успіху», – жартує пані Світлана.

Ukrainian English Russian

Народилася і виросла вона у Вільнюсі. В Черкаси потрапила завдяки мамі – вона родом звідси, от і переїхали на малу батьківщину. За фахом пані Петрова інженер, тож працювала в Черкаському проектному інституті, мала посаду й повагу. А ще мала захоплення – окуляри. Почала власну справу паралельно працюючи інженером. А ще – любила подорожувати.

«Якось настав момент, коли я замислилася, що мені важливіше – робота чи бізнес? Власну справу тоді вже мала, та вона вимагала більшої уваги, – розповідає бізнес-леді. – Тож я вирішила взяти відпустку й перевірити себе. Чи потрібен мені бізнес? Вирішила так: якщо мені під час відпочинку вдасться повністю «відключитися», то кидаю роботу. І що ж ви думаєте, – усміхається. – «Відключилася», забула! Повернулася днів за десять і написала заяву, чим дуже здивувала усіх».

Її формула успіху – досить проста і складається, за її словами, з трьох констант: бізнес, творчість і родина, пише novadoba.com.ua.

«Кожна людина будує свій успіх до тієї планки, яку собі поставила. Я пробувала себе у різному бізнесі, зупинилася саме на продажі окулярів. Тоді мені довелося отримувати другу освіту, бо у власній справі ти маєш знати, як працює весь цей механізм. У мене чудові діти й онуки, які мене завжди підтримують. А дім і пес – це мій центр життя», – ділиться пані Світлана і наголошує на тому, що бізнес лише тоді матиме успіх, коли його власник отримуватиме задоволення від нього.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: