Черкаська компанія першою Україні почне утилізувати небезпечні для довкілля речовини

Новини

У березні компанія «UKRAVIT» виграла тендер UNIDO (Організації ООН з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту «Скоординоване управління видаленням озоноруйнівних речовин (ОРР) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії».

Ukrainian English Russian

«Тож тепер, замість звертатися для утилізації фреону і непридатних пестицидів до закордонних фірм, ми зможемо реалізувати це своїми силами, в Україні, і будемо робити це на найсучаснішому обладнанні світових виробників», йдеться у повідомленні виробника.

Компанія отримає технічну підтримку для створення повноцінної виробничої лінії з переробки холодильних, морозильних камер і кондиціонерів, а також інсинераторну піч для утилізації пестицидів і фреону.

«Тож вже з наступного року «UKRAVIT» першим в Україні почне утилізувати небезпечні речовини, які накопичилися в країні за роки Незалежності і наносять непоправну шкоду екології нашої країни», - наголошують у компанії.

Крім того, проект дозволить Україні виконати взяті на себе зобов’язання в рамках ратифікованих міжнародних угод – Монреальського протоколу, Базельської та Віденської конвенцій, а також Паризької угоди.