Черкаська компанія полегшила життя аграріям, розширивши спектр досліджень

Сільське господарство

Нещодавно Черкащину відвідав заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета. Зокрема, він ознайомився із виробничими потужностями лідера ринку засобів захисту рослин та міндобрив ГК UKRAVIT, що розташовані в м. Черкаси.

Ukrainian English Russian

Побувавши на виробництві та лабораторіях Інституту здоров’я рослин, Віктор Шеремета заявив, що неабияк вражений рівнем виробництва та прогресу в галузі наукових досліджень, які забезпечують  українські виробники.

— Сьогодні ми вивчаємо можливості підтримки українських виробників ЗЗР та мінеральних добрив, – зазначив Віктор Шеремета. – Як людина, що працювала на землі, я мав можливість пересвідчитися у ефективності засобів українських виробників, зокрема, й UKRAVIT – і можу констатувати: вони дійсно кращі! Проте в Україні активно просуваються препарати іноземного, навіть російського виробництва – і ми повинні вплинути на цю ситуацію, підтримувати і пропагувати вітчизняних виробників. Я знаю,  що в Україні є виробники дійсно високого рівня, і засоби UKRAVIT, що виробляються у Черкасах – серед них. Тож я думаю, держава докладе зусиль для того, аби українські аграрії активно використовували вітчизняну продукцію для сільського господарства.

— У Черкасах сьогодні дійсно вдалось створити науково-дослідницьку базу, рівних якій немає в Україні, – констатував Володимир Ільченко, директор ТОВ “Фабрика Агрохімікатів” (що входить до складу корпорації UKRAVIT). – Ми проводимо унікальні дослідження – і сьогодні агровиробники з різних куточків України звертаються до нас за дослідженнями, серед яких дослідження ґрунтів, води, агропродукції, посадкового матеріалу і це ще не повний перелік. Частину досліджень, яку ми виконуємо, українським аграріям раніше доводилося робити за кордоном – і коштувало це дуже дорого.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: