Черкаське таксі запровадило безготівковий розрахунок

Транспорт і зв'язок

Пасажири черкаського таксі Smile не переймаються питанням наявності готівки, адже тепер до сплати послуг таксі приймаються будь-які банківські картки. Розрахунки проводяться за допомогою міні-терміналу miniPOS, що одним з перших в Україні пропонує ПриватБанк своїм клієнтам як революційну послугу.  Це зручна можливість приймати до оплати платіжні карти Visa або Mastercard будь-яких банків України.

 

Ukrainian English Russian

Міні-термінал miniPOS — пристрій для зчитування платіжних карт, який можна підключити до смартфону або планшету на базі Apple iOS і Android.

“Понад 30 наших Smile-автівок вже працюють за безготівковим розрахунком, — розповідає керівництво сервісу. – Клієнт сам обирає зручний спосіб оплати та завчасно замовляє автомобіль з терміналом. Розрахуватися можна і безконтактним методом Pay Pass. Підключення міні-терміналу відбувається за допомогою Bluetooth до службового планшету водія. Спостерігати за проведенням операцій можна просто на екрані, а чек отримати на свою електронну пошту. Ми продовжуємо поширювати цю інновацію на інші наші автомобілі задля зручності клієнтів».

Всі операції по картах через міні-термінал вимагають підтвердження PIN-кодом клієнта і здійснюються з дотриманням вимог з безпеки міжнародних платіжних систем VISA і Mastercard. А отримувач коштів спокійний за їх збереження, адже не приймає готівку, а отримує гроші одразу на банківський рахунок, інформують у банківській установі.

“Міні-термінал ідеально підходить тим, кому за видом діяльності необхідна мобільність і незручно користуватися звичайним банківським платіжним терміналом, — розповідає керівник напрямку Еквайринг Черкаської філії ПриватБанку Оксана Васильєва. — Ви можете приймати платежі від клієнтів там, де вам зручно, а не тільки в фіксованій точці продажу. При переказі гроші надходять на ваш поточний банківський рахунок, відкритий в будь-якому банку України. Це дуже зручно для нотаріусів, таксистів, лікарів, кур’єрів, власників Інтернет-магазинів та візажистів й майстрів манікюру. МiniPOS приймає як  картки з магнітною стрічкою чи чиповані так і безконтактні. Якщо платник бажає отримати чек, він отримає його на електронну пошту”.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: