Готелі без свідоцтва про встановлення категорії повинні підтвердити свої «зірки»

Новини

Державне підприємство “Черкасистандартметрологія” доводить до відома, що згідно чинного законодавства, а саме: статті 19 Закону України від 15.09.1995 № 324/95-ВР «Про туризм», з метою підвищення рівня туристичного обслуговування об’єктам туристичної інфраструктури (готелям, іншим об’єктам, призначеним для надання послуг з розміщення, закладам харчування, курортним закладам тощо) присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. 

Ukrainian English Russian

Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії. Встановлення категорії готелям здійснюється за заявою його власника, згідно Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою КМ України від 29.07.2009 № 803 (зі змінами, внесеними постановою КМ України від 26.07.2018 № 607).

Відповідно до вимог Порядку доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та його категорію, затвердженого постановою КМ України від 03.07.2013 № 470, власник об’єкта (готелю), якому встановлено категорію, зобов’язаний розмістити на фасаді будівлі знак категорії об’єкта із зазначенням свідоцтва про встановлення категорії, його серію та номер.

Категорії готелям встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії.

Готелі які вже пройшли процедуру добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та мають діючий сертифікат відповідності але не мають свідоцтва про встановлення відповідної категорії, повинні звернутися до органу з сертифікації ДП «Черкасистандартметрологія» з метою проведення робіт з оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії та отримання свідоцтва про встановлення відповідної категорії готелю.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: