Черкаські аграрії взяли участь у Дні поля на Київщині

Сільське господарство

Делегація з Черкащини взяла участь у Дні поля в селі Велика Олександрівка на Київщині. Цей сучасний формат виставки поєднав у собі комерційну, ділову та розважальну платформу, зібрав учасників із різних регіонів України, інформує Департамент агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Ukrainian English Russian

Організатором зазначеного заходу є Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Президентом якого є Алекс Ліссітса, генеральний директор ІМК, спільно з агенцією «UCABevent».

Діапазон експозицій виставки був дуже широкий та представлений такими тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, інформаційні технології та агросервіс, транспорт, логістика та інше. На виставці представили сучасну сільськогосподарську техніку та інвентар, роботу яких можна було побачити на спеціалізованому полігоні.

Відвідали захід перший заступник Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький, директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Ігор Колодка та спеціалісти, начальники районних управлінь, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств. Спільно провели нараду з начальниками районних управлінь щодо аналізу інвентаризації водних об’єктів, непридатних пестицидів та їхнього впливу на навколишнє середовище, наявності земель сільськогосподарського призначення та інших земель в межах сільських рад.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: