Черкаські підприємці підтримують Маніфест роботодавців України

Новини

Черкаське обласне об'єднання роботодавців (ЧООР) підсумувало роботу за минулий рік та окреслило завдання на поточний рік та середньострокову перспективу. Участь у роботі засідання правління взяв Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов.

Ukrainian English Russian

Регіональне об'єднання роботодавців – одне з найпотужніших. Наразі воно об'єднує 270 підприємств, на яких працює майже 44 тис. осіб. Тому не дивно, що черкаські роботодавці потужно представляють інтереси бізнесу в колегіальних органах державної та місцевої влади та відповідних трьохсторонніх соціально-економічних радах.

 Наразі, за словами голови правління Черкаського обласного об'єднання роботодавців Бориса Райкова, в області формується робоча група з розробки Стратегії розвитку Черкащини на період до 2027 року, до складу якої також делеговані представники ЧООР.

Звичайно, в економіці області вистачає проблем, на розв'язанням яких наполегливо працюють в ЧООР. Йдеться, зокрема, про підготовку висококваліфікованих кадрів для промисловості, налагодження ефективного та взаємовигідного співробітництва між вітчизняними хіміками та аграріями, залучення інвестицій, отримання спецдозволів на користування надрами, боротьбу з рейдерством тощо.

Крім того, саме на Черкащині розпочався рух за легалізацію трудових відносин: варто нагадати, що обласна організація роботодавців разом з профспілками та управліннями Держпраці, ДФС та Пенсійного фонду звернулися до суб'єктів господарювання з вимогою припинити використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

-  Головним же викликом на сьогодні залишається збереження трудового потенціалу. Тому роботодавці Черкащини підтримують Маніфест роботодавців України – програму прискореного економічного розвитку країни, написану реальним бізнесом. Адже його важливою складовою є пакет законопроектів, прийняття яких дозволить швидкими темпами розвивати економіку, створювати робочі місця та зменшити обсяги трудової міграції, - наголосив Борис Райков.

Він підкреслив, що Маніфест роботодавців України - це програма економічного розвитку країни, написана реальним бізнесом. - Важлива складова документа - пакет законопроектів, які дозволять швидкими темпами розвивати економіку, створювати нові робочі місця, зупинити масовий від'їзд громадян з України, збільшити частку переробної промисловості в ВВП, - зауважив голова правління ЧООР Борис Райков.

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: