Черкаські підприємці взяли участь в експортній конференції

Новини

У Черкаському інституті ДВНЗ “Університет банківської справи” відбулася конференція “Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з країн СНД до Європи, Африки, Азії та Америки”.

Ukrainian English Russian

 Її організували Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської торгово-промислової палати спільно з Черкаською торгово-промисловою палатою за підтримки ЄБРР у межах ініціативи EU4Business.

Захід відбувся за участі власників, керівників і фахівців малого та середнього бізнесу. Також долучилися студенти інституту, що здобувають освіту у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Варто зазначити, що в межах ініціативи EU4Business в Україні діє 15 Центрів інформаційної підтримки бізнесу. Черкаська область входить у сферу діяльності Київського ЦІПБ, і це перший захід, який Центр проводить в Черкаській області, зазначають в ОДА.

У ході конференції начальник управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Володимир Хоманець описав механізми державної підтримки експорту. Директор AMGC RightDecision Дмитро Сосновський розповів, як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу”,  а професор кафедри менеджменту та ІТ Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Сергій Колодій висвітлив актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні.

Також на заході  представили три практичних кейси.  Перший – на тему “Що потрібно зробити, щоб знайти закордонного партнера” представив засновник та акціонер Allbiz Іван Закревський.  Павло Верхняцький – засновник і генеральний директор COSA INTELLIGENCE SOLUTIONS – знайомив учасників заходу з темою “Комплексна оцінка ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірки контрагентів за кордоном”.  Тему “Експорт – як знайти клієнтів. З чого почати і як це працює” окреслив керівник експортного відділу компанії “Міжрегіональна Аграрна База” Вадим Берецький.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: