Черкаський «Азот» цьогоріч інвестує у водне господарство міста майже 2 млн грн

Новини

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання схвалено проект інвестиційної програми ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2019 рік.

Ukrainian English Russian

У планах «Азоту» фінансування заходів щодо підвищення екологічної безпеки та охорони довкілля на 1 997,71 млн грн. За ці кошти планується зробити капітальний ремонт відстійника стічних вод, пише «Інфоіндустрія».

«У зв’язку з довготривалою експлуатацією будівельних конструкції вторинного відстійника №5, відбувається руйнування його елементів, а саме системи опор і ригелів, руйнування поверхні днища.

За таких умов, нормальна експлуатація цього об’єкту неможлива, призводить до систематичних виходів із ладу контактних деталей мулоскребу, неповного видалення осаду (що призводить до його накопичення і загнивання), а також необхідності періодичних дренувань відстійника для проведення відновлювальних робіт».

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2019 рік» відбудеться 18 червня о 10:00 у приміщенні ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси за адресою: вул. Героїв Холодного яру, 72, м. Черкаси.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: