Черкаський «Азот» спрямував 4,6 млн гривень на соціальні проекти

Черкаський «Азот» за 11 місяців 2018 року спрямував 4,6 млн гривень на реалізацію проектів корпоративної соціальної відповідальності. Зокрема, пріоритетними напрямами стали проекти, направлені на підвищення якості освіти та медицини, допомога місцевим громадським організаціям та інші благодійні проекти у місті.

Ukrainian English Russian

«Наша позиція щодо соціальної відповідальності залишається незмінною. Незважаючи на труднощі, ми продовжуємо реалізовувати соціальні проекти не тільки на підприємстві, але й для міста в цілому. У період кризи в першу чергу скорочується фінансування соціальних проектів з боку держави, і завдання бізнесу полягає у тому, щоб продовжувати допомагати містам та поліпшувати якість життя їх мешканців,– прокоментував Голова Правління Черкаського «Азоту» Віталій Скляров. – Ми надалі опікуємось десятьма школами міста, з якими укладені шефські угоди, допомагаємо дошкільним закладам та медустановам, місцевим громадам та безпосередньо місту у втіленні соціально значимих ініціатив».

За словами Склярова, допомога освітнім закладам не обмежується лімітованим обсягом робіт, а здійснюється на постійно діючій основі.

З початку 2018 року Черкаський «Азот» надав черкаським школам фінансову допомогу та послуги на суму близько 1,6 млн гривень, інформують у прес-службі підприємства.  

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: