Черкаський фермер звинувачує земельників у непрозорих торгах

Сільське господарство

На Черкащині почастішали нарікання фермерів на роботу Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області та на дії його керівництва, зокрема Ольги Залоги.

Ukrainian English Russian

Фермер Володимир Стрєльцов пояснює: працівники Держгеокадастру таємно провели земельні торги і залишили його без раніше орендованої землі, пише «Урожай Надросся».

Як, керівник ДП «Грім» він орендував 120 га землі в межах Паланоцької сільради Маньківського району. Коли закінчився договір, він продовжив обробіток землі, маючи намір взяти участь у земельному аукціоні. Втім, про  торги зміг дізнатися лише по їх завершенню, коли з’явився новий власник.

Ця ситуація обурила не лише фермера, а й депутатів Маньківської районної ради, тому вони написали звернення до усіх можливих інстанцій щодо порушення порядку організації земельного аукціону.

Нині фермер подав позовну заяву до суду. Він вимагає визнати неправомірним аукціон, який, на його думку, Держгеокадастр провів «таємно».

А тим часом у фермера на тих землях підростають ріпак і пшениця. Тож невідомо, кому дістанеться цей врожай: ДП «Грім» чи ТОВ «Украгроінвест К», яке й виграло аукціон.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: