Черкаський політехнікум презентував навчальну базу та здобутки студентів (фото)

Новини

День відкритих дверей провели в Черкаському політехнічному технікумі. Майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам розповіли про особливості вступу та ознайомили зі спеціальностями, а також продемонстрували навчальну базу закладу та проекти з технічної творчості, над якими працюють нинішні студенти. Також гості і студенти технікуму мали нагоду поспілкуватися з успішними випускниками технікуму попередніх років.

test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
Ukrainian English Russian

Попри дощову погоду охочих ознайомитися з умовами навчання в технікумі було чимало. Гості жваво цікавилися новими спеціальностями, розпитували про підготовку до вступу та перспективи працевлаштування.

«У наших випускників немає проблем із пошуком роботи, їх забирають уже на останніх курсах, і вони довчаються і працюють. Ми тісно взаємодіємо з підприємствами області, проводимо практику там, використовуємо їхню виробничу базу для навчальних проектів. Тому наших спеціалістів там добре знають. Також у нас налагоджені контакти з провідними вишами як в області, так і в Києві, інших регіонах, діє Центр дистанційного навчання Сумського державного університету. Наші випускники продовжують там навчання», – розповів на зустрічі з абітурієнтами директор технікуму Дмитро Галат.

Гостям провели екскурсію лабораторіями, навчальними кабінетами, майстернями, продемонстрували комп’ютеризовані верстати та процес розробки електромобіля, провели майстер-класи випускників різних спеціальностей із застосування комп'ютерної техніки та прикладного програмного забезпечення в професійній діяльності. Всі охочі могли безпосередньо поспілкуватися з викладачами та студентами. Чи не найбільше враження справили розроблені та зібрані студентами квадроцикл і картинг. 

Підтримуючи майже сторічні традиції, технікум організував естафету поколінь – потенційні абітурієнти та нинішні студенти мали нагоду поспілкуватися з успішними випускниками, серед яких доктор фізико-математичних наук Анатолій Дорошенко (КПІ), професор Микола Лут (НУБіП) та багато інших. Зі своїми юними колегами вони поділилися спогадами та розповіли, над вирішенням яких проблем працюють зараз. А потім поповнили новими насадженнями традиційну березову алею, де ростуть дерева на честь визначних випускників та керівників технікуму.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: