Черкаський ресторан і спортклуб спростували інформацію про забруднення Дніпра стічними водами

Новини

Черкаський ресторан «Faro del Porto» і спортивний клуб «Sport Life» спростували заяви, оприлюднені у відео одного із кандидатів від партії «Слуга народу», що вони зливають свої стічні води безпосередньо у річку Дніпро, забруднюючи її таким чином.

Ukrainian English Russian

- Нещодавно в мережі Інтернет з’явилося відео, в якому звинуватили, що ресторан «Faro del Porto» і спортивний клуб «Sport Life», зливають свої харчові відходи й використану воду у зливову каналізацію. Ми відразу звернулися до КП «Черкасиводоканал», щоб вони провели обстеження. Після нього ми довели, що труби, до яких підключена наша будівля, пересікаються, однак жодним чином не врізані в каналізацію, — відзначила директорка ресторану  «Faro del Porto» Тетяна Михайлюк.

Також вона відзначила, що в ресторані наявне очисне обладнання, фільтри. Тож навіть перед попаданням в каналізацію, уся використана вода проходить неодноразову обробку.

- Тим паче в Дніпро жодним чином наші відходи не потрапляють, — наголосила пані Тетяна.

Згідно акту обстеження, проведеного представником КП «Черкасиводоканал», жодного врізання в каналізаційну систему зі сторони вище згаданих будівель немає, пише vycherpno.ck.ua.

- Якщо ми відкриємо колодязь зливової каналізації, то побачимо, що там іде транзитом труба, яка збирає дощові стоки. Чітко видно, що в цей колодязь нічого не входить, немає інших труб. Обстеженням встановлено, що лінія водовідведення з будівель спортивного комплексу підключена в діючу мережу по вул. Козацька, 5, — розповів майстер цеху водопостачання і водовідведення КП «Черкасиводоканал» Володимир Булахов.

Проєктування мереж здійснювалося у відповідності до технічних умов, які були надані КП «Черкасиводоканал» від 2013 і 2014 років. Саме на основі цих документів була спроєктована каналізаційна мережа, наголосив юрист ПП «Черкасибуд-плюс», яке є власниками будівель ресторану і спортивного клубу, Михайло Щербаков:

«Тільки після цього була здійснено офіційне підключення до єдиної каналізаційної системи біля багатоквартирного будинку по вулиці Козацька, 5. У нас є угоди, на основі яких ми беремо і скидаємо воду. По них видно, який об’єм води ми беремо і який виводимо. Це все доводить, що ми працюємо виключно у законному полі. На відео, яке сьогодні було опубліковано у  «Фейсбуці» видно, що від системи, яка відходить від  «Faro del Porto» і «Sport Life», йде каналізаційна мережа, котра проходить до будинку по вулиці Козацька, 5. Її дійсно вздовж дороги пересікає зливова каналізація, однак там немає точки з’єднання. Тому, або людина на відео не розуміє, про що говорить, або зумисно говорить неправду».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: