«Черкасихліб» відтепер годуватиме ще й одеситів

Промисловість

Тиждень тому з полиць магазинів Біляївки та інших населених пунктів Одеської області зникла хлібобулочна продукція "Одеського короваю", яку знають ще як ТМ "Булкін". Її замінили вироби з аналогічними назвами старої продукції, але без старих логотипів і виробника ТОВ "Черкасихліб ЛТД".

Ukrainian English Russian

За словами однієї з власниць підприємства-дистриб'ютора Ольги Калюжної, приводу для хвилювань немає. У підприємства, яке раніше забезпечувало хлібобулочною продукцією Біляївку, Одесу та інші населені пункти області, - новий власник. Виробництво не зупинятимуть. Асортимент залишиться той самий, змінять лише етикетки, пише bilyayivka.city.

- Одеський коровай в свій час був окремим підприємством, а потім увійшов до мережі Lauffer Group, - пояснює Ольга. - Нещодавно ця мережа стала банкрутом і з 1 серпня припинила своє існування. Її викупило ТОВ "Черкасихліб ЛТД", які націлені продовжувати виробництво лінійки продукції, яку випускав Одеський коровай.

Нові господарі, розповіла Ольга, наразі виготовляють нове маркування для продукції. Саме тому зараз на прилавках серед хлібобулочних виробів можна побачити знайомі назви на продукції, але без знайомих етикеток Одеського короваю. Втім асортимент залишиться тим самим, як і ціна. Поки що вибори маркують звичайними надписами без логотипів, вказуючи нового виробника "Черкасихліб".

- Виробництво залишиться в Одесі. Колектив, технологи – ті самі, - зауважила Ольга. - Наскільки мені відомо, нові власники задоволені наявним асортиментом і націлені зберегти його, удосконаливши якість продукції. Вони вже уклали договір з Куліндоровським комбінатом на закупку борошна високого сорту. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: