ДП «Черкасистандартметрологія» пропонує споживачам послуги з повірки водолічильників

Споживчий ринок

На підставі Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» НКРЕКП встановлено тарифи для КП «Черкасиводоканал», з яких вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням, монтажем-демонтажем та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку

Ukrainian English Russian

Як зазначають на комунальному підприємстві, із введенням в дію зазначених тарифів, споживач самостійно організовує монтаж-демонтаж і повірку лічильника та сплачує виконавцю за виконані послуги. Дату, до якої має бути повірений лічильник, споживач може визначити у паспорті на лічильник (нові прилади), або у Свідоцтві про повірку, або у абонементному відділі комунального підприємства.

Для споживачів, які використовують тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (багатоквартирні будинки) – всі витрати, пов’язані з повіркою лічильників, виключені з тарифу з 01.01.2018.

Для споживачів, які використовують тариф на централізоване водопостачання та водовідведення (приватні будинки) – з 01.02.2018.

Повірку лічильників холодної та гарячої води виконує Державне підприємство «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»» як у власній лабораторії, так і місцях організованих на КП «Черкасиводоканал» та КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

Періодичність повірки усіх типів водолічильників, термін чинності повірки яких закінчився після 29.11.2016, становить 1 раз у 4 роки.

Крім того, водолічильник підлягає позачерговій повірці, якщо виникають сумніви, що він правильно вимірює, або коли пошкоджені чи зірвані пломби.

Співробітники ДП «Черкасистандартметрологія» виконують повірку лічильників води та, у разі необхідності й можливості, проводять їх технічне обслуговування чи ремонт.

Для проведення цих робіт ДП «Черкасистандартметрологія» має дві стаціонарні еталонні проливні установки та переносну установку, яка забезпечує можливість проведення повірки водолічильників без їх демонтажу.

Останні новини

02 березня, 2021

01 березня, 2021

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: