Драмтеатр обіцяють відремонтувати до середини грудня

Будівництво. ЖКГ

Черкаські театрали з нетерпінням чекають відновлення приміщення обласного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка після того, як його у 2015 році зруйнував вогонь.

Ukrainian English Russian

Будівельні роботи тривають досить повільно: незабаром мине п’ять років відтоді, як вони розпочалися. Фойє, зал для глядачів, інші приміщення з усіма комунікаціями після пожежі вже відновлено повністю. Як повідомив під час виїзної наради безпосередньо в реконструйованому приміщенні за участі голови облдержадміністрації представник генерального підрядника директор ТОВ «ПМ Арсенал» Владислав Мамчур, роботи, які залишилося виконати, мають бути завершені до середини грудня нинішнього року.

 На реконструкцію (її загальна вартість — понад 158 мільйонів гривень) щороку спрямовували необхідну кількість коштів, зокрема з обласного та міського бюджетів, пише kray.ck.ua.

Завершено облаштування опалення, монтаж електромереж, а також системи кондиціонування та водогону. Нині тривають внутрішні оздоблювальні роботи, заміна підлоги на поверхах. На фінальній стадії монтаж систем автоматичного пожежогасіння і автоматичного контролю вибухонебезпечних концентрацій паливного газу. Коштом обласного бюджету вдалося придбати сценічне обладнання на 6,5 млн. грн. Його встановлять на оновлену сцену, що й заплановано на наступний рік. Під час виїзної наради голова обл­держадміністрації Ігор Шевченко обговорив з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком можливість співфінансування з бюджету міста облаштування прилеглої до театру території.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: