Будинок торгівлі оновить обличчя

Будівництво. ЖКГ

Як повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, у проекті зокрема передбачене й розширення кишені для громадського транспорту біля Будинку торгівлі. На сьогодні ця зупинка часто зайнята безцеремонно припаркованими автівками.

Ukrainian English Russian

Змінить своє обличчя і сам Будинок торгівлі — популярний у народі об’єкт у центрі міста, де вже не так шопінгують, як призначають зустрічі. Збудований він 40 років тому. Фасад колись головного магазину області замінять, споруду утеплять, інформує «Громадське ТБ: Черкаси». Голов­ний архітектор Черкас Віталій Чернуха зазначив: «Фасад будівлі — це алюмінієві елементи. Вони кріпляться на дерев’яній основі. За сорок років вона вже згнила, і була велика небезпека, що від вітру чи старості конструкція могла на когось «прилетіти».

На містобудівну раду власники Будинку торгівлі подали близько двох десятків ескізних пропозицій. Співвласник Будинку торгівлі Костянтин Чернецький запевняє, що велетенські вивіски та реклама на фасад не повернуться. А ремонт, за його словами, планують завершити за два-три місяці, пише kray.ck.ua.

Черкасці у фейсбуці схвалюють, що «торговельний центр міста» буде осучаснено, відзначають, який з понад десятка ескізів дизайну кращий, висловлюють побажання, щоб написи на споруді були українською, на площі — побільше зелені.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: