Екологічний конкурс уперше проведуть на Черкащині

Актуально

Розпочато прийом проектів для участі у конкурсі «Україна в стилі еко». До участі запрошують громадські об’єднання екологічного спрямування, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громад та навчальні заклади.

Ukrainian English Russian

Цього року вперше проведуть екологічний конкурс «Україна в стилі еко», повідомляє офіційний сайт Черкаської ОДА. Метою заходу є формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню, становленню нових ідеалів і орієнтирів дітей та молоді області у взаємодії з природою рідного краю.

Участь у конкурсі можуть взяти проекти від громадських об’єднань екологічного спрямування, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади, навчальні заклади (дошкільні, позашкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі). Також до участі запрошують природознавчі гуртки учнівської молоді.

Документи на участь у заході приймають з 19 квітня до 19 травня. Детальна інформація – на сайті Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації в рубриці «Конкурси».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: