Фестиваль меду проведуть на Корсунщині

Новини

Робочою датою для проведення на Корсунщині першого в історії цього краю медового фестивалю всеукраїнського рівня вже названо 20-ті числа серпня.

 

Ukrainian English Russian

Про це журналістам черкаських ЗМІ повідомили під час прес-туру до Моринської ОТГ, організованого черкаським обласним Центром місцевого самоврядування за підтримки „U-lead з Європою“.

Локацією фестивалю меду скоріше за все стане табір Всеукраїнської громадської організації Єкологічна ліга, який розташований у мальовничій та екологічно чистій місцині в межах території Моринської ОТГ у селі Виграї

Фестиваль планують зробити традиційним та проводити під час саме святкування Медового спасу.

Як зазначають у громаді, у межах фестивалю відбудеться конференція Спілки пасічників України, виставка-продаж меду всіх можливих сортів, кулінарних, лікувальних та мистецьких виробів із меду, продуктів бджолярства, тощо, пише provce.ck.ua.

У межах фестивалю "Спас медовий" також мають відбутись змістовні майстер- класи з розпису медових пряників. До того ж, відвідувачі матимуть можливість протестувати на собі методи лікування бджолами та пройти сеанси апі-терапії.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: