Індекс реальної заробітної плати в області зріс на майже 8%

Фінанси

У січні–травні 2020р. розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників (дані наведено по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2019р. збільшився на 10,1% і становив 9119 грн.

Ukrainian English Russian

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у виробництві електричного устатковання, поштовій та кур’єрській діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 58% від середнього рівня по економіці.

Індекс реальної заробітної плати у січні–травні 2020р. порівняно з січнем–травнем 2019р. становив 107,9%. Про це повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: