Канівська громада лідирує у рейтингу інституційної спроможності

Рейтинги ТОП

Показник Канівської громади втричі перевищують середній показник рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад Черкаської області.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на Управління економічного розвитку.

За результатами запитуваної та наданої інформації громадський фонд RcErBs сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад Черкаської області.  Рейтинг враховує 33 критерійні показники і відображає інвестиційну привабливість громад області у 2018 році.

У п’ятірці лідерів за рейтингом інституційної спроможності – місто Канів (66,40), місто Золотоноша (34,11), Білозірська ОТГ (29,16), а також Стеблівська ОТГ (27,72) та місто Жашків (25,09).

Найнижче в рейтингу на Черкащині розташувалися: смт Чорнобай (2,42), місто Корсунь-Шевченківський (2,19) смт Маньківка (1,74) та місто Городище (1,31).

Загалом у списку – 28 громад Черкаської області. При цьому упорядники рейтингу зауважують, що громади, які відсутні в списку, мають показники, значно нижчі від наведених.

Відзначимо також, що середній показник рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад в Україні – 14,91.

Середній показник рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад у Черкаській області – 16,66.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: