Канівським учням показали найзатребуваніші професії

Фото
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
test thumb
Ukrainian English Russian

Як вибрати професію, щоб розкрити свої таланти і забезпечити достойне життя, розповідали і показували учням спеціалісти Канівського міськрайонного центру зайнятості.

Фахівці центру зайнятості постійно організовують та проводять профорієнтаційні уроки, ярмарки професій, професіографічні екскурсії на підприємства. Так молодь побувала на Канівському механічному заводі і дізналася, які професії потрібні на виробництві.

А нещодавно відбулася акція «Випускник 2017». Вона зібрала близько двох сотень учнів 9-11 класів. Участь у заході взяли представники шістьох навчальних закладів. Вони презентували найзатребуваніші професії та розповіли про перспективи працевлаштування.

«Вдало проведена профорієнтаційна робота сьогодні – це профілактика безробіття в майбутньому. Система інформаційно-роз’яснювальних заходів для населення, в тому числі і для учнівської молоді – це нагода дізнатися про реальний стан справ на ринку праці, можливості працевлаштування, умови роботи та порядок оплати праці в певних галузях господарства на підприємствах, установах, організаціях», – розповіла порталу «Діловий регіон» директор Канівського міськрайонногоцентру зайнятості Надія Коломієць.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: