Компанія «Бізон-Тех» відкрила новий офіс на Черкащині

Сільське господарство

10 жовтня в місті Умань відбулось відкриття нового офісу компанії «Бізон-Тех». Це 27-й філіал в Україні. Відкриття офісу дозволить вийти компанії на новий рівень надання послуг та збільшити оперативність реагування.

Ukrainian English Russian

Про це Kurkul.com повідомив керівник Уманського регіонального підрозділу Сергій Крижанівський.

За словами керівника підрозділу, філіал надаватиме споживачам повний комплекс послуг. Серед них агрономічно-консультативні,  лабораторні, здійснюватиме продаж ЗЗР, насіння, мікродобрив, основних добрив,  закупку с/г продукції та продаж причіпної і самохідної техніки від компанії Аmazone.

 «Компанія «Бізон-Тех» є потужним дистриб’ютором взагалі в рамках України. Ми прагнемо донести людям правильні технології, оскільки зі зміною клімату та умов у наших постачальників змінюються продукти: і насіння покращене, і більш вдосконалені препарати. Не всі господарства про це знають. Тому наше завдання донести до людей нові технології, нові препарати, нові гібриди», — додав Сергій Крижанівський.

 Також він зауважив, що в Уманське представництво буде співпрацювати на рівні і з великими господарствами, і з дрібними фермерами, і з одноосібниками.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: