Конкурс на посади керівників двох санаторіїв та станції переливання крові невдовзі проведуть у Черкасах

Новини

Як інформують у Черкаській облраді, 5 лютого проведено засідання комісій з конкурсного відбору на зайняття вакантних посад директорів КНП «Черкаська станція переливання крові Черкаської обласної ради»; КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська поляна» Черкаської обласної ради» та КНП «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий бір» Черкаської обласної ради».

 

Ukrainian English Russian

Відповідно до порядків денних засідань присутніх було ознайомлено з розпорядженнями голови обласної ради щодо оголошення конкурсів та формування складу комісій.

Далі згідно з чинним законодавством на кожному із засідань було повідомлено членів комісії про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі з механізмом повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальшими діями.

Також узгоджено кваліфікаційно-освітні вимоги до претендентів, необхідний стаж роботи на керівних посадах, конкурсні пропозиції кандидатів щодо розвитку підприємств; встановлення регламенту виступів та обговорення їх членами комісії, порядок голосування при розгляді кандидатур та визначенні переможців конкурсу; час і дату проведення відповідного конкурсу.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: