Лисянська ОТГ залишиться з водопостачанням

Будівництво. ЖКГ

Днями, за ініціативи голови Черкаської ОДА Олександра Вельбівця, в головному офісі ПАТ "Черкасиобленерго" відбулася робоча зустріч представників товариства та Лисянської ОТГ задля недопущення припинення водопостачання громаді.

Ukrainian English Russian

Річ у тому, що КП "Водоканал" "Обеззалізуюча станція", робота якого спрямована на забезпечення повного водопостачання сіл Лисянського району, розташоване на території ПАТ "Дашуківські бентоніти" та заживлене від його енергомережі. ПАТ "Дашуківські бентоніти" на даний час не може гарантувати передачу електроенергії через зупинку своєї діяльності.

Оскільки обмеження електропостачання на ПАТ "Дашуківські бентоніти" призведе до повного припинення водопостачання сіл району, це в свою чергу може спровокувати негативні екологічні наслідки та спричинити виникнення соціальної напруги серед населення, повідомляють у ПАТ "Черкасиобленерго".

Сторони детально обговорили можливі варіанти та приблизні строки вирішення даного питання, щоб якнайшвидше заживити соціально важливі об'єкти та побутових споживачів Лисянської ОТГ напряму від мереж ПАТ "Черкасиобленерго".

Нині живлення КП "Водоканал" "Обеззалізуюча станція" триватиме в звичайному режимі.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: