Міні-завод з переробки небезпечних відходів мають намір збудувати у Черкасах

Новини

У Черкасах, за адресою вул. Першотравнева, 64, планують облаштувати міні-завод  з переробки небезпечних відходів. Інформацію про це розміщено на сторінці Міністерства екології та природних ресурсів України

Ukrainian English Russian

Розробником проекту є ТОВ «ЛАРС ГРУП», юридичною адресою якого є м. Київ. Планується, що переробка відходів буде здійснюватися у спеціальних печах шляхом піролізного спалювання за температури 1200°С. Тривалість циклу переробки – 30-60 хв. Проектна потужність – 300 кг/год, пише procherk.info.

  На думку авторів проекту, його реалізація дозволить досягнути еколого-економічного ефекту, адже облаштування заводу знизить затрати для суб’єктів господарювання на утилізацію відходів та зменшить кількість накопичених відходів у різних галузях.

Оскільки запланована діяльність по облаштуванню міні-заводу може мати значний вплив на довкілля, вона підлягає оцінці впливу на довкілля. Ця процедура передбачає проведення громадського обговорення планованої діяльності. Громадськість має можливість надати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також брати участь у громадському обговоренні, зазначає канд. біол. наук, еколог Максим Гаврилюк.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: