На Черкащині через карантин замовляють менше закордонних паспортів та ІD-карток

Новини

32 тисячі закордонних паспортів видали за 11 місяців цього року проти 81,5 тисячі за відповідний період 2019 року. Ці дані Суспільному повідомила головна спеціалістка управління міграційної служби області Ірина Єршова.

Ukrainian English Russian

За словами Ірини Єршової, причиною зменшення кількості замовлень став карантин.

Житель Черкас Олег Калько до міграційної служби Соснівського району прийшов робити ІD-картку. З його слів, документ пошкоджений і недійсний, тому потрібен новий. Маску чоловік знімає лише на момент фотографування, говорити в цей час теж не можна. Зі слів головної спеціалістки управління міграційної служби області Інни Красюк, працівники теж дотримуються вимог захисту:

"Ми використовуємо маски і рукавички, з людьми намагаємося дотримуватись дистанції. Кількість людей зменшилася на період карантину, але все-таки люди приходять робити і українські паспорти, і закордонні".

Зі слів 20-річної черкащанки Вікторії Журавльової, закордонний паспорт їй зробили за місяць.

За словами Ірини Єршової, люди продовжують оформлювати закордонні паспорти для виїзду за кордон, але кількість термінових замовлень зменшилася:

"За 11 місяців цього року закордонних паспортів оформили на 60% менше, ніж у минулому році за аналогічний період. ID-карток оформили на 30% менше, але причиною цього стало впровадження карантину на території України".

З її слів, нині люди виїжджають за кордон лише за нагальної потреби, тому закордонні паспорти замовляють рідко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: