На черкаському заводі працюють над оновленою версією санітарного авто

Промисловість

Спеціалісти «Богдан Моторс» працюють над оновленням санітарного автомобіля «Богдан 2251» відповідно до пропозицій, які надало Міністерство оборони України після дослідної експлуатації машини у військах

 

Ukrainian English Russian

Українські військові переглянули свої вимоги до автомобіля і це дозволило «Богдан Моторс» внести зміни до інтер’єру медичного КУНГ-а, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань за призначенням, інформують у прес-службі корпорації.

 До комплектації машини будуть додані штатні кронштейни під крапельниці, яких відповідно до попередніх вимог не передбачалося.

 Автомобілі устаткують проблисковими маячками і пристроєм для подачі спеціального звукового сигналу. Це полегшить пересування медичних екіпажів дорогами загального користування і пришвидшить доставку пораненого до місця надання кваліфікованої допомоги.

 Важливою зміною, що внесена замовником, є монтаж переговорного пристрою між медичним відділенням та водієм. Це устаткування допоможе синхронізувати дії екіпажу та підтримувати постійний голосовий зв’язок під час виконання завдань.

Буде оновлено й інтерфейс кабіни водія. У нових машинах буде передбачена можливість регулювання підсвічування шкали приладів. Також на вимогу МО України налаштування блоку комфорту автомобіля передбачатимуть опцію відміни обов’язкового блокування дверей під час руху.

 Нові пропозиції військових стосувалися і екстер’єру автомобіля. Насамперед зазнають змін обриси переднього додаткового захисного пристрою («кенгурятника»).

«Богдан Моторс» розробило проект вдосконалення паливної системи автомобіля відразу після надходження першої інформації про безпрецедентні проблеми з якістю палива у передових підрозділах. Тому спеціалісти компанії розробили проект модернізації і втілили його у нових машинах. Цей досвід буде враховано і у конструкції багатоцільового позашляховика «Богдан 2351».

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: