На Хмельниччині збудували перший енергоефективний ЦНАП

Досвід регіонів

Наприкінці квітня в Полонській ОТГ Хмельницької області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відкрився новий ЦНАП, створений з «нуля» за чотири місяці. При будівництві Центру використовувались енергоефективні технології, які дозволять громаді економити майже 50% енергії, яку витрачають на обігрів звичайні адмінприміщення.

Ukrainian English Russian

Новий ЦНАП Полонської ОТГ є спільним для жителів громади та району

Полонський ЦНАП збудований з SIP-панелей з додатковим утепленням стелі та підлоги. В центрі працює електричний котел невеликої потужності, який оптимально підходить до параметрів будівлі, та встановлена автоматична вентиляція з елементами рекуперації. При будівництві центру використовувались натуральні еко-матеріали з антисептичним покриттям, інформує tsnap.ulead.org.ua.

В ЦНАПі облаштовано 12 робочих місць адміністраторів, які будуть надавати 150 видів адміністративних послуг.

Центр створено за європейськими стандартами якісних адмінпослуг та енергоефективності. Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: