На Лисянщину зайшов новий інвестор

Новини

Нинішній сільськогосподарський рік працівники і пайовики ТОВ «Поділ» завершують з новим, тепер українським інвестором – ТОВ «Епіцентр К», який змінив попереднього із швейцарською пропискою

Ukrainian English Russian

Про свою діяльність, плани на майбутнє, умови співпраці розповіли на недавній зустрічі з власниками земельних ділянок заступник генерального директора товариства Олександр Свербиус та начальник земельного відділу Ігор Якименко.

Директор ТОВ «Поділ» Сергій Вдовиченко, представляючи нових орендарів, зауважив, що вони лише другий рік на агроринку України, обробляють землю у Вінницькій, Київській і Черкаській областях. До цього кампанія «Епіцентр К», яку заснували в Києві відомі бізнесмени Олександр і Галина Гереги, займалася виключно продажем будівельних і господарчих товарів через мережу гіпермаркетів, яких нині нараховується більше сорока. Їх бізнес доволі успішний, про що говорить розмір середньомісячної зарплати працівників – 13 тис. грн., і майже 3 млрд. податків в бюджет держави щороку, пише viche.ck.ua.

Олександр Свербиус заявив, що орендна плата тепер буде найвищою в регіоні як у грошовому виразі, так і в натуральному еквіваленті. Вона щороку переглядатиметься в бік збільшення.

Лисянський селищний голова Олександр Короленко задоволений, що нові орендарі удвічі підняли розмір соціального пакету для громади селища, є надія на їх партнерську підтримку у будівництві водогону для жителів селища, ремонті доріг, соціальних об’єктів. А голова спілки пайовиків Анатолій Калюжний розраховує на взаєморозуміння у вирішенні питання майнових паїв.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: