На Уманщині відремонтували дорогу

Будівництво. ЖКГ

У межах села Гереженівка відремонтовано дорогу Умань-Черкаси. Протяжність шляху - 3 км. Зокрема, відремонтовано міст у Гереженівці, прокладено два шари асфальтобетонного покриття та укріплено узбіччя

Ukrainian English Russian

Це стало можливим завдяки сприянню народного депутата України Антона Яценка. Йому вдалось добитись фінансування на проведення ремонтних робіт.

«Радий, що мені вдалось добитись фінансування на проведення цих робіт. Залишилась ще проблемна ділянка дороги протяжністю 2 км, на ремонт якої буду в подальшому добиватись фінансування», - прокоментував парламентар на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Крім того, він зазначив, що після завершення усіх робіт на дорозі буде облаштовано дорожню розмітку.

Нагадаємо, Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дозволило у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: