На Звенигородщині продають екоферму

Сільське господарство

Екоферму  з виготовлення сухофруктів продають у с. Шевенкове, розташованому у Звенигородському районі. Її створили кияни - хореограф Оксана Тимченко та радіоведучий Ілля Третников, які свого часу з ентузіазмом взялися за новий напрям діяльності

Ukrainian English Russian

Нині у молодої пари – нові плани. Вони вирішили виїхати у теплі краї. А бізнес вирішили продати або здати в у довгострокову оренду, інформує видання viche.ck.ua.

До покупців є тільки одна вимога: власники продадуть своє дітище лише в "хороші руки". До ферми додають будинок (потребує ремонту), величезний сад (на 7 тонн яблук через рік, 50 соток малини, 6 соток полуниць, 700 кущів смородини, молодий виноградник тощо), город, інструменти, пасіку, льох, а також електронну базу клієнтів. Попри те, що екоферма вже успішно працює, власники чесно зізнаються, що її необхідно добудувати.

"Для тестового запуску фабрики залишилося 5% роботи, а для повної добудови ідеї ─ 30-50%. Фабрика планується із загрузкою 500 кг (абрикос та слив) і працюватиме від сонячних колекторів та дров. Ця енергоефективна технологія значно заощаджуватиме кошти. За підрахунками потенційна максимальна потужність фабрики становить 200 кг сухофруктів на місяць для важких фруктів. Ми продаємо сушену малину та інші сухофрукти від 300 до 600 гривень за кілограм. Підрахунки для фабрики на сонячних колекторах поки що теоретичні, наша практика ─ сушіння на електросушарках", ─ зауважують продавці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: