В одній зі шкіл Черкаського району з’явиться клас робототехніки

Інновації

Розвиток матеріально-технічної бази, відремонтоване приміщення, нове навчальне обладнання для класів природничого напрямку та  можливість застосовувати нові форми навчання, вносячи корективи до програми, отримали учні та вчителі Червонослобідської ЗОШ №1. Її відібрали для участі в цільовій обласній програмі "Інноваційні школи Черкащини"

Ukrainian English Russian

- Проект спрямований на те, щоб перетворити школу на сучасний інформаційно-ресурсний центр села, - зауважує заступник начальника відділу освіти Іван Крутінь. – Окрім матеріально-технічного оновлення, у школі будуть запроваджені нові методики викладання, заняття у новому форматі.

На осучаснення школи спрямовуються кошти за районного та обласного бюджету. Тут буде оновлене обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології. А ще відкриють клас робототехніки, пишуть "Cільські обрії".

 Червонослобідська ЗОШ №1 стане першою школою в районі, яка матиме такий клас. "Lego-клас" допоможе дітям у вивченні багатьох наук – він поєднує у собі математику, логіку, фізику, інформатику. Наразі через "Прозорро" проводяться закупки мультимедійного обладнання  та іншого  інвентарю для комплектації кабінету робототехніки.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: