Норвежці вкладуть 85 млн євро в СЕС на Черкащині

Енергоефективність

Норвезька компанія Scatec Solar має намір у поточному році приступити до будівництва сонячних електростанцій у Черкаській області загальною потужністю 83 МВт, повідомляє компанія.

Ukrainian English Russian

Scatec Solar підписала угоди про забезпечення двох проектів потужністю 33 МВт та 50 МВт. Проекти будуть реалізовані за схемою Feed-in-Tariff (FiT), і очікується, що обидва підприємства вироблятимуть близько 106 тис. МВт-год на рік, пише mind.ua.

Загальний розмір капітальних витрат для проектів оцінюється у 85 млн євро. Процес фінансування проекту був ініційований Європейським банком реконструкції та розвитку. Початок будівництва очікується у 2018 році, а експлуатація протягом 2019 року.

«Ми з ентузіазмом ставимося до страхування наших перших 2 проектів в Україні нашими резервами, і ми розглядаємо це як перший крок для створення більшого портфеля сонячних електростанцій у країні. Україна активно працює над зміною споживання енергії та збільшенням частки електроенергії, що постачається від поновлюваних джерел енергії. Ми дуже раді, що знову є партнером ЄБРР з метою стимулювання використання поновлюваних джерел енергії та відкриття нового ринку сонячної енергії», – говорить генеральний директор Реймонд Карлсен.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: