Облстат видав збірник про регіональний розвиток Черкащини

Новини

Головне управління статистики у Черкаській області пропонує користувачам статистичної інформації чергове видання статистичний збірник «Регіональний розвиток Черкаської області за 2018 рік».

Ukrainian English Russian

Статистичний збірник містить широкий спектр статистичних показників про соціально-економічний стан районів, міст обласного підпорядкування у 2018 році порівняно з попередніми роками, що дає можливість здійснити всебічний аналіз та оцінити внесок кожного регіону в економіку області. Наведені у динаміці за 2005, 2010, 2014–2018 роки показники дозволяють відстежити динаміку структурних змін в економіці і соціальній сфері кожного регіону.

Збірник сформовано за сферами суспільного життя та економічного розвитку регіонів області: населення  та соціальний захист, ринок праці, населені пункти та житло, освіта, відпочинок та туризм, правосуддя та злочинність, природні ресурси та охорона навколишнього середовища, енергетика, промисловість, сільське, лісове та рибне господарство, будівництво, капітальні інвестиції, транспорт, зовнішньоекономічна діяльність, внутрішня торгівля, послуги, діяльність підприємств.

Видання може зацікавити не тільки фахівців, але й широке коло користувачів, які  потребують об’єктивної, науково-обґрунтованої інформації щодо процесів, які відбуваються в соціально-економічній сфері регіонів Черкащини. Інформацію збірника можна використати для планування та управління діяльністю, для оцінки й аналізу роботи різних галузей економіки.

За бажанням користувачів збірник може бути наданий як у паперовому вигляді, так і на електронних носіях. Орієнтовна вартість видання – 250 грн.

Замовити збірник (у паперовому вигляді, на електронних носіях) можна безпосередньо в Головному управлінні статистики (кімн. 702) або надіслати запит (www.ck.ukrstat.gov.ua/ Замовлення статистичної інформації) поштою, факсом або на електронну адресу за реквізитами: 18001, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 39, gustat@ck.ukrstat.gov.ua.

За довідками звертатись за телефоном 33-89-59.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: