Оголошено обласний конкурс «Черкаська якість»

Новини

Найбільш якісні товари та послуги визначать на другому обласному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

Ukrainian English Russian

До участі запрошують підприємства, установи, організації, фізичних осіб-підприємців, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління.

Конкурс проводять з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, йдеться в повідомленні ДП «Черкасистандартметрології». Конкурс оголошено на виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення проведення Конкурсу на Черкащині здійснює Державне підприємство «Черкаський науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

На підприємстві організовано консультативний пункт для надання практичної допомоги та консультацій спеціалістам підприємств та організацій області з питань підготовки матеріалів для участі у Конкурсі.

Кінцевий термін подання заявки, документів учасників та сплати реєстраційного внеску для участі в регіональному етапі конкурсу – 1 серпня.

Заявки на участь у  конкурсі приймають за адресою 18002, м. Черкаси, вул. Гоголя,  278, ДП “Черкасистандартметрологія”, кімната 709, тел.  (0472) 37-15-44.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: