Онкодиспансеру придбали новий комп’ютерний томограф

Медицина. Туризм

Швидше, комфортніше та якісніше – саме так відтепер надаватимуть послуги з томографії у Черкаському обласному онкологічному диспансері. Нині сюди придбали новий комп’ютерний томограф нового покоління від фірми «Philips». На нього з обласного бюджету спрямували 24,5 тис. грн. Як працює обладнання ознайомився заступник очільника облдержадміністрації Юрій Лесюк.

Ukrainian English Russian

Комп’ютерний томограф має у 2-3 рази нижчу дозу променевого навантаження, ніж апарат попереднього зразка, що працював в онкодиспансері, та швидку реконструкцію зображень. Повністю пройти обстеження на ньому можна за 5-7 хвилин. Лише за 12 секунд сканування пацієнта, томограф робить 128 якісних знімків.

Таке оновлення керівник обласного онкодиспансеру Віктор Парамонов називає довготривалою інвестицією у здоров’я черкащан. Відзначає, новий томограф замінив попередній двозрізовий. Нині ж працює у тестовому режимі, а вже з середини лютого, по завершенню навчання медперсоналу та ліцензування, запрацює на повну потужність, зазначають у пресслужбі ОДА.

– Дуже приємно бути свідком таких разючих змін в системі охорони здоров’я, зокрема в діагностуванні та виявленні онкології, – відзначив заступник очільника області Юрій Лесюк. – Можливість медичних фахівців працювати на сучасному обладнанні, яке відповідає світовим стандартам, наближає послуги для черкащан до європейського рівня. Наш онкодиспансер – у п’ятірці кращих за якістю послуг в Україні. Зі свого боку ми докладатимемо зусиль, аби система скринінгу онкопатологій на Черкащині запрацювала належним чином у найкоротші терміни.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: